Суббота, 20.04.2024, 06:34

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

Просування сайтів статтями. Особливості.

Просування сайтів статтями. Особливості.


Сьогодні не так багато оптимізаторів, які займаються просуванням статтями. Більшість фахівців звертають основну увагу на скупку посилань, коли посилання зі статей виглядають більш природно, ніж просто посилання на тематичних порталах. Якщо ви не полінуйтеся написати кілька десятків статей, ваша SEO компанія на 100% увінчається успіхом!

Вимоги до статей та їх оформлення

Почнемо з самого головного - оптимальної довжини статей. Більшість фахівців сходяться на думці, що краще всього використовувати тексти довжиною 1500-3000 символів. Писати небагато, та й місткість задовольняє (можна розмістити 2-3 посилання в статті).
Найбільшого ефекту розкрутка сайту статтями набуває, якщо тексти не перевантажувати великою кількістю посилань. Тут не працює принцип «чим більше, тим краще»! Традиційно статті наповнюються 2-3 посиланнями: одна веде на головну сторінку, а ще 1-2 на внутрішні.
Тепер поговоримо про формати написання статей для різних сайтів і каталогів. Більшість цих ресурсів приймають статті в текстовому форматі, збагачені стандартними html посиланнями. Однак частина сайтів приймають статті в bb-коді. І лише деякі сайти вимагають надання в текстовому форматі з виділенням потрібних фраз, які згодом необхідно зробити посиланнями допомогою користувальницького інтерфейсу. Таким чином, при написанні статей рекомендуємо створювати текстову версію, версію в html і версію в bb-коді.

Тонкощі оптимізації статей

Розглядаючи просування сайтів статтями, не можна згадати про те яким чином слід оптимізувати ці самі статті. Відразу скажемо, що просувати високочастотникі одними лише статтями - утопія, так що доведеться вибирати серед читаних СЧ і НЧ запитів.
У заголовку обов'язково вживаємо обрану ключову фразу. Бажано, щоб заголовок містив пряме вживання ключевики, але можна обійтися і відмінами або навіть доречними пасажами.

В самому тілі статті слід зробити 3-5 різношерстих вживань: парочку прямих входжень, а решта розбавлені, морфологічні, зворотні і т.д. Парочка запитів повинна бути посиланнями на відповідні сторінки вашого сайту.

Використовуючи наші рекомендації, ви зможете значно збільшити рейтинг вашого сайту і, за рахунок поліпшення якості посилальної маси, зробити його краще в очах пошукових машин.
Категория: Мои статьи | Добавил: ohranatruda (11.03.2012)
Просмотров: 866 | Комментарии: 2 | Теги: seo | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]