Четверг, 25.04.2024, 12:44

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

Призначення і загальна будова установки пожежної сигналізації.

На підставі переліку однотипних за призначенням об'єктів, які підлягають обладнанню автоматичними установками пожежогасіння та пожежної сигналізації в галузі зв'язку встановлено, що об'єкти цієї галузі повинні бути обладнані установками автоматичної пожежної сигналізації з димовими сповіщувачами.
Конкретні приміщення та будівлі, які повинні бути обладнані установками пожежної сигналізації та пожежогасіння, вказані в ППБ в галузі зв'язку.
Будинки й приміщення нашого центру обладнано пожежною сигналізацією відповідно до зазначеного переліку і ППБ в галузі зв'язку.
Так, в центрі установками пожежної та охоронно-пожежної сигналізації оснащений 66 приміщень і 3 приміщення оснащені модульними установками автоматичного пожежогасіння САМ-9 в кількості 8 штук. У всіх приміщеннях, оснащених пожежної та охоронно-пожежною сигналізацією, встановлені димові сповіщувачі. Установки сигналізації знаходяться в робочому стані, перевірка якого здійснюється за регламентом систематично з складанням актів.

Уcтaнoвкa пожежної сигналізації - це сукупність технічних пристроїв, встановлених на об'єкті, що захищається, для виявлення пожежі пожежні сповіщувачі (ПІ), прийому і обробки сигналу приймально-контрольний прилад (ПКП) від пожежного сповіщувача і представлення його у вигляді повідомлення про пожежу (сприймається людиною інформації: звуковий, світловий), передачі сповіщень на Пункт центрального спостереження (ПЦС) та видачі команд на включення інших технічних засобів.

Пожежний сповіщувач (ПІ) - пристрій для формування сигналу про пожежу. ПІ діляться на ручні, кнопкові та автоматичні.

Ручні включаються при натисканні рукою на кнопку, а автоматичні самі реагують на виниклі чинники пожежі і перетворять фізичні параметри пожежі (дим, високу температуру), в електричні сигнали і по лініях зв'язку передають на ПКП.
Основними характеристиками ПІ є:
Поріг спрацьовування - мінімальна величина контрольованого параметра (швидкість його зміни), при якій спрацьовує сповіщувач.
Інерційність - час від початку впливу контрольованого параметра на сповіщувач до моменту його спрацьовування.

Зона дії - площа підлоги (стелі), на якій встановлено один сповіщувач. Надійність - властивість ПІ зберігати працездатний стан в призначений час у певних умовах експлуатації.
Конструктивне виконання - звичайне, морське, тропічне, вибухобезпечне і т.д. (Для різних умов експлуатації).
Приймально-контрольний прилад (ПКП) - пристрій, призначений для прийому сповіщень від охоронних і пожежних сповіщувачів або інших ПКП, перетворення сигналів, видачі сповіщень для безпосереднього сприйняття людиною, подальшої передачі сповіщень на пульт централізованого спостереження (ПЦС), включення звукових і світлових оповіщувачів.
ПЦН - пульт централізованого спостереження.
На наших об'єктах у приміщеннях в основному встановлені димові сповіщувачі Як приймально-контрольного приладу встановлені пристрої типу «Варта», «Кристал-3», «Оріон>,« Макс ».

Установки автоматичного пожежогасіння.

Приміщення дизельних, боксів для автотранспорту, кабельних шахт обладнані модульними установками автоматичного пожежогасіння САМ - 9 і Спрут-9, які призначені для протипожежного захисту пожежонебезпечних об'єктів в автоматичному режимі.

САМ-9, Спрут-9 використовуються для об'ємного гасіння пожеж класу А (твердих речовин), класу В (рідких речовин), класу С (газоподібних речовин) і електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 В.
Категория: Мои статьи | Добавил: ohranatruda (01.01.2011)
Просмотров: 2817 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]