Пятница, 19.04.2024, 21:42

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

Приховані розділи на сайті


Приховані розділи на сайті
У цьому пості мова піде про приховані розділи на сайтах. В основному такі розділи створюються тими, хто активно продає посилання на своєму сайті і не хоче захаращувати основну стрічку статей низькосортним рерайтом з проставленими всередині поста 2-3 посиланнями. Якщо мова йде про wordpress, то перше що приходить на думку - це категорії, приховані плагіном Advanced Category Excluder. Так чи хороші приховані категорії на сайті чи ні?

Коли я працюю в якості оптимізатора в біржах вічних посилань, скажімо ГГЛ одним з основних умов розміщення посилання є потрапляння статті з посиланням на основну RSS стрічку і ЖОДНИХ прихованих рубрик та розділів. З власного досвіду можу сказати, що посилання з прихованих розділів працюють гірше, ніж посилання з основних статей. Але багато оптимізаторів просто не звертають увагу на те, де розміщена їх посилання. Так приблизно 60% SEO блогів мають у себе приховані рубрики і категорії, в яких розміщуються нібито нікому не цікаві новини інтернету, бізнесу і тд, але насправді все це створено з єдиною метою - продажем посилань.

В принципі пошукові системи теж "не дурні" і прекрасно бачать на якому сайті відбувається такого роду торгівля. З мінусів відразу варто відзначити проблеми з набором відвідуваності у сайту. Адже по cent сайт перетворюється в каталог статей, причому часто не тематичних. Ось і виходить, що треба вибирати основний заробіток - буде це трафік або лінкобарижнічество. Неодноразово бачив продажу сайтів, прийнятих в біржу gogetlinks з ТИЦ вище 30, на яких за рік заробляли більше 100к рублів, але посещалка залишалася і залишається смішною 50-100 уник / день. І думаю власників сайту вона не сильно турбує.

Так що 100 і 1 раз подумайте перед створенням прихованих розділів для продажу посилань. Зрозуміло є й інші різновиди прихованих розділів. Коли на сайті / блозі особливо цінна інформація переноситься в закриті розділи, доступ до яких треба купити або заслужити. Не пам'ятаю вже на якому блозі бачив, що за те, щоб читач отримав доступ до мануали з підняття ТИЦ і іншим плюшками він повинен зареєструватися як реферал в профіт партнер або перенести свої сайти з іншого ЦОП, але знову ж зарегавшісь за його реф. посиланням. Ось і виходить, що власник блогу, на якому є приховані розділи з корисною інформацією фактично будує свій пасивний дохід продаючи доступ до матеріалів.
Категория: Мои статьи | Добавил: ohranatruda (10.03.2012)
Просмотров: 912 | Теги: seo | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]