Четверг, 25.04.2024, 18:59

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

Корисні поради і программи для захисту флешки від вірусів і несанкціонованого доступу.

Корисні поради і программи для захисту флешки від вірусів і несанкціонованого доступу.

Якщо захист флешки для вас - не порожній звук. Можете скористатись порадами і программи для захисту флешки від вірусів і несанкціонованого доступу.



На сьогоднішній день флешки поширені і дуже популярні. Ними легко користуватися навіть новачкові, вони компактні, зручні і мають досить багато місця для збереження інформації. Так як флешки використовуюься для зберігання і перенесення інформації з одного комп'ютера на інший, вони можуть стати джерелом зараження комп'ютера небезпечними вірусами. Кім того, саме флешкою ​​може скористатися зловмисник для перекачування конфіденційної інформації з комп'ютера.

Як же захистити флешку від вірусів і як обмежити доступ до змінних USB - накопичувачів?

На щастя прогрес не стоїть на місці і розробники антивірусних програм намагаються своєчасно реагувати на нові загрози. Спеціальні програми здатні не тільки захистити від вірусів, а й виробити імунітет до можливих заражень.

До таких програм відноситься USB Disk Security . Ця програма в порівнянні із звичайним антивірусом має свої особливості. Так як після мережі Інтернет на другому місці по зараженню комп'ютера коштує зараження через флеш - носії , то зараз з'явився новий клас вірусів - це autorun - віруси . Ці віруси активуються при підключенні до комп'ютера флешки і завантажуються в оперативну пам'ять комп'ютера . Багато сучасні антивіруси можуть не встигнути зреагувати на підозрілу активність в оперативній пам'яті. Або реагують , але із запізненням , коли вірус вже може призвести деякі зміни в роботі комп'ютера.

Тому нова вимога до сучасного антивірусу - це моментальне сканування підключеного до комп'ютера переносного носія інформації на віруси і на наявність різних autorun - програм , їх виявлення , лікування й видалення . Якраз цю функцію і виконує USB Disk Security і захищає комп'ютер і флешку від вірусів.

Крім свого прямого призначення програма USB Disk Security володіє ще дуже важливими додатковими функціями : очищення жорсткого диска від всіх тимчасових файлів , є функція редагування автозапуску додатків , є твік реєстру , функція сканування оперативної пам'яті.

Захистити флешку від вірусів можна також за допомогою безкоштовної програми Antirun - безкоштовного аналога USB Disk Security . Antirun відмінно захищає флешку від вірусів , так само не дає завантажити віруси на комп'ютер з зараженої флешки , але має дещо обмежений функціонал. Немає Твіка реєстру , сканування оперативки , очищення від тимчасових файлів. Але для безкоштовної програми має дуже високі характеристики по захисту та безпеки від різних загроз , і може похвалитися відмінним доповненням , якого немає в платній програмі USB Disk Security - функцією безпечної зупинки і безпечного вилучення флешки. Також Antirun дозволяє відключити всі автозапукі на комп'ютері , що є ефективним заходом для підвищення рівня безпеки комп'ютера і знімних носіїв.

В результаті тестування безкоштовна програма Antirun не пропустила жодного разу ні одного вірусу . Тому ця програма може бути сміливо рекомендована як додатковий захист для флешки і комп'ютера до основного антивірусу ! Не дивлячись на те , що Antirun є безкоштовною програмою , з нею ви можете не побоюватися автозагрузочних вірусів типу autorun і захистити свої флешки від вірусів та інших загроз .

Так само для захисту флешки від небажаного доступу , комп'ютера від копіювання особистих даних , а також від різних вірусів можна використовувати дуже зручну і корисну утиліту Ratool .

Інтерфейс програми дуже простий , зручний і зрозумілий навіть для новачка. За допомогою нього будь-який користувач зможе налаштувати і поставити необхідні права доступу до флешкам на своєму персональному комп'ютері або ноутбуці.

Утиліта Ratool на вибір пропонує встановити три основні режими доступу до флешці . Перший режим - режим тільки для читання. Він повністю захистить комп'ютер від несанкціонованого копіювання файлів на змінні USB - носії .

Другий режим повністю відключає розпізнавання USB - носіїв , тобто забороняє роботу з ними , тому копіювання на флешку або скачування з неї інформації неможливо . При цьому режимі неможливо і проникнення вірусів на комп'ютер.

І третій режим , який дозволяє читання та запис , повертає у вихідне положення комп'ютер , при якому можлива робота з флешками , тобто копіювання , читання і скачування з неї інформації.

На відміну від інших подібних програм , Ratool має внутрішню захист від обходу її блокувань. Тому Ratool надійно фіксує заданий режим , не дозволяючи його розблокувати . Інтерфейс програми дозволяє заблокувати роботу з програмою шляхом введення пароля.

Для захисту комп'ютера в інтерфейсі Ratool можна налаштувати відключення автозапуску флешки , налаштувати виявлення прихованих файлів , а також їх видалення . Враховуючи , що утиліта Ratool безкоштовна , то вона безперечно має відмінний набір функцій і високий ступінь захисту від недозволеного доступу до флешці .

На сьогодні все. Сподіваюся тепер ви легко зможете відповісти на питання: як захистити флешку від вірусів і небажаного доступу.

Категория: Мои статьи | Добавил: avtor (20.09.2013)
Просмотров: 2349 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]