Пятница, 29.03.2024, 02:16

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

Як сподобатися Яндексу?

Як сподобатися Яндексу?


Сьогодні переважна більшість початківців оптимізаторів до сих пір вважають, що якість тих сайтів, які вони просувають, не впливає на потрапляння в ТОП пошукової видачі. І вони починають займатися лише тим, що нарощують кількість посилань, замовляють неякісні SEO-тексти з надлишком ключових слів. Так, короткостроковий ефект це дати може: ресурс швидко потрапляє до першої двадцятки, але так само швидко котиться вниз.

Отже, чому така поведінка неправильно, і що потрібно робити, щоб оптимізація сайтів сподобалася Яндексу?
Нове машинне навчання, яке лежить в основі штучного інтелекту пошукача, контролює і оцінює результати пошуку. Це дає йому можливість знаходити релевантні сайти.

Асесори спостерігають і за конкурентними топами. І коли в них пробиваються сайти низької якості, вони дуже швидко вилітають з топа. Так, буває, що неякісний сайт довго «сидить» в топі по низькочастотних ключам, адже асессорскій контроль активний саме серед високої конкуренції. Користувачі інтернету далі другої і третьої сторінок в пошуковій видачі рідко коли ходять. І всі «виміри» по поліпшенню якості проводяться лише в районі двадцятки. Всі коливання, які відбуваються за межами двадцятки, можна не брати до уваги. А значить, асесори будуть пильно вдивлятися в ваш продукт, тільки якщо він досягне першої двадцятки.

Звернути увагу варто і на поведінковий фактор ранжування. Виявляється, Яндекс враховує поведінку відвідувачів сайтів: дивиться на статистику відвідуваності сайту, кількість сторінок, що переглядаються, тривалість перегляду і т.д. Аналізуючи такий матеріал, пошуковик точно знає, які саме сторінки вашого ресурсу відвідувані і цікаві. Якщо користувачі затримуються на вашому сайті, це просто чудово, і така розкрутка сайтів обіцяє багато чого.

Отже, застарілі уявлення про те, що Яндекс дивиться лише на внутрішні чинники, а також на кількість посилань, доповнюються новими даними про облік поведінкового фактора. З цієї причини всі псевдосайти тримаються у видачі вельми недовго.

Висновок: просувати нецікавий сайт - це утопія.

Ми знову підібралися до основ будь-якого просування: сайт потрібно робити максимально якісним, максимально цікавим користувачеві. Провести грамотний аналіз сайту не складно - просто задайтеся цією метою. Сайт повинен жити і постійно змінюватися, наповнюючись якісним матеріалом. На ньому не повинно бути надлишку реклами, порожній інформації та нецікавих фото. Рецепт успіху простий: змусьте полюбити ваш сайт користувача, і Яндекс буде ставитися до нього точно так же.
Категория: Мои статьи | Добавил: ohranatruda (11.03.2012)
Просмотров: 932 | Теги: seo | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]