Среда, 22.01.2025, 06:09

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

12 звичок, які відштовхують від вас людей

12 звичок, які відштовхують від вас людей

Всі хочуть подобатися іншим людям. І більшість з нас зовсім не влаштовує те, скільки у нас друзів, і яке до нас ставлення в офісі. Що ж робити?

Давайте будемо чесні: кожен з нас періодично буває нестерпний. А друзі - на те й друзі, щоб розуміти нас і іноді прощати.

Але як бути з іншими людьми? З тими, з ким доводиться будувати партнерські або робочі стосунки? Як розширювати коло спілкування?

Рекомендуэмо в першу чергу перевірити себе на наявність 12 токсичних звичок, через які з нами не хочуть спілкуватися. Ця робота (з позбавлення від них) над собою - вже половина успіху. А як бути далі, вам підкаже інтуїція і випадок.

1. Ви заздрите всім іншим.

Не дозволяйте заздрості (або ревнощів) захопити вас. Немає нічого привабливого в спілкуванні з співрозмовником, який постійно розповідає про інших, а не про себе.

Перестаньте порівнювати своє життя з життям інших людей. Життя - це рішучість пройти до кінця свій власний шлях, а не конкуренція. Насправді ви завжди конкуруєте тільки з однією людиною - собою вчорашнім. Намагайтеся стати кращою версією себе, а не кращою людиною у вашій тусовці.

2. Ви все приймаєте занадто близько до серця.

Люди, які знаходяться навколо вас, думають, в першу чергу, про себе. І теж бувають недосконалі. Вони, буває, заряджають негативом. Буває, вони невдало жартують по відношенню до вас.

Не сприймайте все це занадто серйозно. Це не означає, що ви повинні бути нарцисом, якого зовсім не турбує думка оточуючих про нього. Це означає, що ви станете набагато більш приємним співрозмовником, якщо не будете звертати увагу на дрібниці. Як зрозуміти, що дрібниця, а що - нестерпна образа? Рада тут може бути один: замість того, щоб нескінченно прокручувати неприємну ситуацію у своїй голові, зосередьтеся на тому, щоб об'єктивно оцінити ситуацію, подивившись на неї з боку - так, ніби вона сталася зі сторонніми людьми, а не особисто з вами. Вчіться довіряти своїй інтуїції.

3. Ви завжди ведете себе як жертва.

Нікому не подобаються люди, які постійно скаржаться. Поводитися як жертва - значить, визнавати свою безпорадність перед лицем навколишньої дійсності.

Якщо ви хочете, щоб оточуючі любили вас і цінували вашу увагу, ви повинні хоча б інколи ставати для них лайф-коучером, людиною, яка може дати корисну пораду.

4. Ви накопичуєте в собі біль.

Самое важкий і важливий навик, який ви повинні розвинути в собі, - вміння прощати. Відпустіть це пренаступне вас почуття образи, гніву і втрати. Вчіться відпускати неприємні ситуації і рухатися далі.

Ніхто не хоче двічі провести вечір з людиною, яка постійно скаржиться на людей, що образили його кілька тижнів тому.

5. У вас нав'язливе негативне мислення.

Люди люблять говорити про несправедливість життя і програвати в голові найстрашніші сценарії. Але ви не повинні ставати заручником такої поведінки. Хоча б тому, що ніхто не хоче безперестанку говорити про війну, економічних проблемах і тяготи "простих людей".

Люди, які вперто не хочуть бачити позитивну сторону життя, вимотують. Песимізм - це в'язниця для мозку. Подобається сидіти в тюрмі? Сидите на самоті!

6. Емоційний самоконтроль - це не про вас.

Якщо ви не здатні керувати своїми емоціями в стресових ситуаціях, то повинні знати: це велика проблема. Люди, які вриваються з приводу, і люди, яких буквально заливає сльозами в будь сентиментальної ситуації, не подобаються майже нікому.

Якщо ви втрачаєте спокій кілька разів на день з приводу, почніть щось робити, щоб позбутися такого синдрому. Кажуть, допомагають медитація, спорт, йога, спа-процедури. Спробуйте їх саме в такому порядку.

7. Ви поверхнево судите про людей.

Знайомі з людиною п'ять хвилин, а вже склали про нього цілісне думка? Якщо таке регулярно трапляється з вами, то це говорить виключно про вашу поверховості. І неувагу до деталей. Світ - складний, характери людей - складні тим більше. Відмовляйтеся від шаблонного мислення і регулярного потурання стереотипам.

8. Вам не вистачає співчуття і співчуття.

Жорстокість і не відсутність емпатії. Ці риси характеру властиві не тільки маніякам і серійним злочинцям. Якщо ви настільки зацикленість на собі, що ні сприймаєте страждання і переживання інших, то не дивно, що у вас мало друзів.

9. Ви зрізуєте моральні кути - тільки тому, що можете собі це дозволити.

Обман - це завжди ваш вибір, а не помилка і не виправдання. Якщо ви вирішили обдурити когось, значить, підсвідомо вважаєте цю людину дурнем. А нікому не подобається виглядати ідіотом в чужих очах!

За замовчуванням всі люди налаштовані довіряти один одному. Підозрілість виникає там, де обман вже був здійснений. Хоча, звичайно, ви можете і не знати, що вас розкусили.

Не здійснюйте аморальних вчинків просто тому, що ви можете це робити. Будьте чесні перед собою і перед усім іншим світом. Чесність і відкритість завжди підкуповують.

10. Ви приховуєте правду.

Люди не можуть встановити з вами щільний контакт, якщо ви постійно щось недоговорюєте. І навіть не намагаєтеся приховати той факт, що деякі речі залишаєте при собі.

Якщо ви відчуваєте себе так, ніби ви - риба, тільки що витягнуті з води, ваше завдання - знову знайти воду, а не перестати бути рибою. Будьте собою і нічого ні від кого не приховуйте. Щирість - підкуповує.

11. Ви постійно перевіряєте - всіх і вся.

Люди, які постійно стежать за іншими і хочуть все знати, здорово стомлюють. Саме так ви можете загрузнути в необхідності постійно доводити собі і іншим свою корисність. Не приймайте ніяких протиприродних заходів для того, щоб сподобатися іншим. Чи не ревнуйте ваших нових (і старих теж) друзів до інших. Не стежите за ними. І не з'ясовуйте, чому вас минулого разу не запросили на чийсь День народження.

12. Ви - упертий перфекціоніст.

Як і у будь-якого іншого людини у вас напевно є свої поняття про гіпотетичні і статистичних станах досконалості. Ми завжди зайняті пошуками ідеального будинку, ідеальної роботи, ідеального партнера чи ідеального коханця. Проблема тут, звичайно, в тому, що досконалості не існує.

Життя - це подорож. У тому сенсі, що ви повинні змиритися з тим, що все, завжди і скрізь змінюється. Ви й самі змінюєтеся. Ваш ідеальний колись будинок рано чи позддно перестане вам подобатися, а ваша "погана" нова робота з часом може почати приносити задоволення. І більше грошей, ніж ви розраховували спочатку.

Люди зазвичай не люблять перфекционістів - за їх упертість, занудство і небажання "подивитися правді в очі".

Тепер, коли ви все це прочитали, то напевно розумієте, що треба робити. Але пам'ятайте: ці "нездорові" риси характеру в тій чи іншій мірі властиві всім і кожному. Так що не намагайтеся позбутися всього і відразу. Інакше ... см. №12.

Категория: Мои статьи | Добавил: (28.03.2015) | Автор: payday loans E
Просмотров: 851 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]