Вторник, 16.04.2024, 21:47

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

6 міфів про пральні машинки

6 міфів про пральні машинки


15 серпня 1835 був отриманий патент на пральну машину з обертовим барабаном. А перша пральна машинка * була запатентована горазда раніше - 28 березня 1797 Натаніелем Бріггсом з Нью Гемпшира (США). Опис винаходу згоріло при пожежі, тому важко сказати, як саме працювала перша пральна машина. Відомо лише, що пристрій являв собою дерев'яний ящик з рухомою рамою, і для роботи машини було потрібно кілька людей. 

Правда про накип: накип шкодить пральній машинці 
Накип утворюється на електронагрівальному елементі у вигляді металевої трубки, яка називається Теном. По суті, накип - це осад. Він утворюється, коли солі магнію і кальцію, які є у воді, під дією високої температури розпадаються на вуглекислий газ і тверде нерозчинний речовина. Чим вище температура прання, тим більше накипу утворюється. 
Наявність накипу на ТЕНі значно погіршує теплопровідність металевої поверхні нагрівального елементу, що, в свою чергу, викликає збільшення витрати електроенергії і час нагріву води в баку. До того ж велика кількість накипу може вивести з ладу нагрівальний елемент. 
Виробники рекламують різні засоби, які захищають пральну машину від накипу. Проте слід мати на увазі, що частина з них просто робить воду більш м'якою і запобігає появі накипу, але не очищає машинку від вже наявного нальоту. У рекламі часто показують ТЕН, оброслий товстою кіркою з накипу, проте такий великий наліт утворюється тільки при дуже жорсткій воді. 
Сучасні пральні машини добре відпирають білизну при низьких температурах, завдяки чому накип в них не утворюється. 
Щоб дізнатися, чи є на ТЕНі накип, досить посвітити на нього ліхтарем через отвори в барабані, повертаючи барабан в різні сторони для кращого огляду. 
Також при виборі засобів для очистки пральної машини слід пам'ятати про інструкцію з експлуатації, в якій виробник зазначає, якими хімічними речовинами це можна зробити. 
Щоб очистити ТЕН від нальоту, необхідно використовувати спеціальні засоби з розряду антинакипинів. Для цього раз на півроку - рік проводять прання без білизни з додаванням цих хімічних речовин. 
Міфи про накип: 
1. Лимонна кислота, оцет і сода допомагають від накипу 
Часто для позбавлення пральної машини від накипу використовують домашні засоби, такі як оцет, соду, лимонну кислоту, господарське мило та інші луги і кислоти. 
Оцтова кислота видаляє накип, але викликає корозію металевих частин пральної машини і може пошкодити гумові деталі. Те ж саме, але в меншій мірі відноситься до лимонної кислоти. Тому очищати пральну машину краще спеціальними хімічними засобами, рекомендованими виробниками. 
2. Пральні порошки видаляють накип 
Насправді деякі пральні порошки містять речовини, які роблять воду м'якою, нейтралізуючи солі кальцію і магнію. Однак видалити раніше утворився наліт пральний порошок не може. 

Правда про прання: пуховики треба прати з тенісними м'ячами 
Пух і пір'я в ході прання можуть перетворитися в грудки, які буде непросто виправити, і ваша зимова куртка втратить зовнішній вигляд. Тому прати пуховики потрібно правильно. 
Перш за все, треба звернути увагу на ярличок, де вказано, чи припустима прати у пральній машині, і якщо так, то при якій температурі. Як правило, рекомендується вибирати для пуховиків щадний режим з температурою не вище 30 градусів. 
Щоб під час прання не утворилися грудки, покладіть в барабан машини разом з виробом три м'ячика для великого тенісу, які будуть збивати пуховик. 
Речі з пуху зазвичай погано прополіскуються, тому при їх пранні потрібно використовувати функцію «додаткове полоскання». Віджимати пуховик можна в пральній машині, однак на самих мінімальних обертах. 
Міф про прання: якість прання залежить від температури води 
При виборі температури для прання не слід думати, що чим гаряче вода, тим краще. Такий підхід може нашкодити вашому одязі. 
Необхідно вивчити програми прання в інструкції з експлуатації і вибирати відповідний режим для бавовни, шовку, трикотажу та інших тканин. Тоді пральна машина сама відрегулює температуру прання, швидкість обертів і частоту вичавлювання. 

Правда про пральному порошку: порошок для ручного прання не підходить для автоматичного прання 
Порошки для ручного прання піняться сильніше, ніж порошки для машинного прання. Що піднялася піна може витікати по стінках машинки. В результаті може постраждати електроніка, і пральній машині потрібно дорогий ремонт або заміна. 
Міф про пральному порошку: дитячі пральні порошки нешкідливі 
Багато батьків бояться використовувати звичайні порошки для прання дитячих речей, вважаючи, що в них багато шкідливих хімічних речовин, які не вимиваються. Насправді дитячі порошки за своїм складом лише трохи відрізняються від дорослих. Тому, щоб у дитини не було алергії, необхідно прати вручну дитячим милом. Або додатково полоскати речі після прання в машинці. Щоб залишки хімічних речовин вивітрилися, сушіть білизну на вулиці. 
Правда і міф: недовантаження пральної машини шкодить їй 
У цьому міфі є частка правди. При недовантажині або перевантаженні пральної машини може статися дисбаланс бака в ряді випадків, коли білизна збивається в кому або речі забиваються в підодіяльник. Це може вплинути на передчасний вихід з ладу підшипників.

Категория: Мои статьи | Добавил: avtor (17.08.2014)
Просмотров: 1557 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 Игорь  
0
Работаю на химчистке-прачечной,занимаемся ремонтом стиральных машин.
Шарики во время стирки - бред. Шарики во время сушки в сушильном барабане - да. В воде они просто будут плавать и ничего разбивать не будут.Для дома не подходит.
Калгон=сода. Столовая ложка пищевой (не кальцинированой соды) на стирку достаточно.
Недогруз белья реально вреден. Стирка это физический процесс в химическом растворе. Чем больше трения,тем лучше стирка. Соответственно,чем больше белья,тем лучше (больше трение). Но в рамках максимальной загрузки. Все эти новые формы барабана,отверстий и прочее - бред. Единственное верное - чем больше диаметр - тем лучше.
детский порошок действительно другой. Им стирают пеленки для родильных отделений. Если стирать обычным порошком,то у малюток вохможно будет аллергия. лучше всего (идеальный вариант) подходит хозяйственное мыло.Его необходимо натирать и стирать им детские вещи (без порошка)

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]