Пятница, 29.03.2024, 04:12

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

Вчені змогли вилікувати мавп від ВІЛ

Вчені змогли вилікувати мавп від ВІЛ

Нова вакцина проти ВІЛ повністю вилікувала інфікованих мавп. 9 з 16 мавп , заражених вірусом SIVmac239 ( особливо смертельний штам СНІДу) , який викликає вірус імунодефіциту мавп ( ВІМ) , не показали жодного прояву і слідів вірусу після вакцинації. Вчені вважають , що подальший розвиток цієї вакцини може призвести до початку перших випробувань на людях протягом найближчих двох років.
«Це саме останнє дослідження припускає , що певні імунні реакції , викликані новою вакциною , можуть також мати можливість повністю знищити ВІЛ - інфекцію в організмі людини» , - говорять учені .

Причина , по якій організм не може очиститися від ВІЛ сам по собі , лежить у здатності вірусу викликати недостатній імунну відповідь. Це дозволяє вірусу уникати атаки з боку Т- клітин та інших ключових компонентів захисту організму. Незважаючи на всі зусилля імунної системи , вірус зберігається.
Нові добавки вакцини дозволяють усунути недостатній імунну відповідь шляхом введення цитомегаловірусу (ЦМВ) . Сконструйована для боротьби з ключовими білками ВІО , цей другий вірусний агент підвищує захисні сили організму шляхом створення постійного джерела « ефекторною пам'яті» Т -клітин. Ці клітини потім відстежують і усувають інфіковані клітини по всьому організму.
« За допомогою цього методу ми змогли навчити організм мавпи краще підготувати свій захист для боротьби із захворюванням » , - пояснюють учені. «Наша вакцина мобілізувала відсвіт Т- клітин , який зміг побороти вірус в 50 % випадків. Ми сподіваємося , що це призведе до аналогічного результату і у людей ».

Тим не менш, агент ЦМВ повинен спочатку бути визнаний безпечним для продовження досліджень . Крім того , вчені намагатимуться зрозуміти , чому вакцина подіяла тільки на організм деяких інфікованих піддослідних.
Категория: Мои статьи | Добавил: avtor (12.09.2013)
Просмотров: 995 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]