Пятница, 29.03.2024, 09:35

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Рекламні [ Добавить статью ]

Причеп - транспортний засіб, не обладнаний двигуном і призначений для руху в складі з механічним транспортним засобом

Причеп - транспортний засіб, не обладнаний двигуном і призначенеий для руху в складі з механічним транспортним засобом

Види причепів

Причепи підрозділяють по розподілу ваги навантаження між тягачем і причепом:

    причіп є самодостатнім транспортним засобом і може причіплятись до будь яких тягачів за допомогою дишла через зчіпний пристрій (наприклад, системи «гак-петля»). Вага вантажу передається на дорогу через несучу раму причепа і далі виключно через його власні колеса; зв'язок причепа з тягачем використовується тільки для передачі тягового зусилля.
    напівпричіп агрегатується зі спеціалізованим сідельний тягач через зчіпний пристрій («сідло») тягача за допомогою зчіпного шворня. Вага вантажу повністю передається несучої рами причепа, а далі розподіляється між власними колесами напівпричепа і колесами тягача. Зв'язок причепа з тягачем служить для передачі як цього навантаження, так і тягового зусилля. Напівпричіп не здатний пересуватися, не будучи пов'язаним з тягачем; для забезпечення його стійкості на цей час він забезпечується відкидними або висувними стійками.
    розпуск є гібридом причепа і напівпричепа і призначений для перевезення довгомірних вантажів у складі спеціалізованого автопоїзда. Вантаж, що перевозиться спирається на спеціальні ложементи - т. н. «Коники»: передньою частиною cвоей - на коники тягача, а задній - на коники розпуску, при цьому вага вантажу частково передається тягачу, а частково - несучої рами і колесам розпуску. Для забезпечення передачі тягового зусилля розпуск обладнується дишлом постійної або змінної довжини, іноді роль дишла виконує сам довгомірний вантаж.

За кількістю осей причепи поділяються на одно-, двох-і багатовісні. За типом вантажної платформи (родом вантажу, що перевозиться) у вітчизняній практиці причепи прийнято розділяти на бортові, самосвальні, причепи-розпуски, причепи-цистерни, причепи-фургони, причепи-ваговози, легкові причепи, спеціальні причепи. Аналогічне поділ застосовується і по відношенню до напівпричепів.

У конструкціях причепів, напівпричепів і розпусків можуть застосовуватися різні системи управління поворотом коліс для поліпшення керованості автопоїзда. Зчіпні пристрої, як правило, стандартизовані. Причепи та напівпричепи можуть оснащуватися активним приводом коліс від двигуна тягача («активний автопоїзд»); такий привід зазвичай здійснюється механічно через зчіпний пристрій, або використовується гідропривід. У ряді конструкцій активних автопоїздів (т. зв. Дволанковий автопоїзд) двигун може розташовуватися в задній секції.

Неофіційно використовують також термін «трейлер» (від англ. Трейлер «причеп»). Трейлером називають причіп або напівпричіп, спеціально призначений для перевезення техніки, транспортних засобів або особливих вантажів (важких, довгомірних і т п - .. «Причепи-ваговози»). Іноді трейлерами також називають легкові причепи-фургони, обладнані як пересувне житлове приміщення, використовуване для проживання і відпочинку в путешеcтвіях, а іноді і як тимчасове житло.

В даний час напівпричепи можна розділити на дві великі групи: європейського типу і американського. Розглянемо основні відмінності:

     Напівпричепи європейського типу як правило мають три і, за рідкісним винятком, чотири мости з односхилим ошиновкой і дисковими гальмами, деякі з мостів можуть бути підйомними. Американські мають два (рідше три) моста з двосхилим ошиновкой і барабанними гальмами; всі мости беруть участь в русі і підйомними не є.
     Напівпричепи європейського типу, у тому числі і російські, майже завжди мають «палетніцу» (в народі - «черево»), воно використовується для зберігання запасних коліс або іншого інвентарю. Американські напівпричепи, як правило, не мають нічого подібного, ніж стають набагато небезпечніше для легкових машин і мотоциклістів.
     Деякі рефрижераторні та ізотермічні напівпричепи американського типу для збільшення обсягу робляться низькорамними. У європейських це не зустрічається.
     Так само тентові напівпричепи американського і європейського типу розрізняються за способом і влаштуванню Тентований.

Купить полуприцеп тяжеловоз (трал) Kassbohrer и других марок (ALI RIZA USTA, ALTINORDU, IVECO, OKT TRAILER, Sommer, Бецема, ЧМЗАП), различной грузоподъемности, получив грамотную консультацию эксперта, заказать его в индивидуальном исполнении, гарантийный сервис и послегарантийное обслуживание можно у Общества с ограниченной ответственностью «Торговый дом «РусАвто»


Категория: Рекламні | Добавил: avtor (14.12.2012)
Просмотров: 2217 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]