Четверг, 28.03.2024, 21:07

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

Підсвічування стелі власними руками


Підсвічування стелі власними руками

Підсвічування стелі власними руками має, в першу чергу, декоративну функцію. Зараз жодне серйозне дизайнерське рішення щодо висвітлення сучасних інтер'єрів не обходиться без елементів підсвічування. На відміну від загального (центрального) освітлення безпосередньо підсвічування акцентує увагу на конкретних деталях інтер'єру, вона здатна розмежувати простір, зробити певний настрій в кімнаті.
 
До недавніх пір всі дизайнерські рішення в області освітлення здійснювалися за допомогою пересічних ламп розжарювання. Це призводило до виділення чимале числа опалення, витратам на споживання енергії і до частих замін лампочок (вони не витримують більше 1000 годин праці). До того ж, деякі нинішні матеріали для стелі вельми не люблять крупного виділення опалення, починаючи при цьому деформуватися і втрачати свої характеристики. До подібних матеріалів відноситься натяжна стеля.
 
Нові методи в області освітлення дозволили нам позбутися більшої частини незручностей, пов'язаних з використанням ламп розжарювання. До подібних вдалим прикладам мають відношення неонові трубки, люмінесцентні лампи та світлодіоди.
 
Якщо ви вирішили зупинити власний підбір на люмінесцентних лампах, то радимо вам підібрати електронні баласти замість електромагнітних. В першу чергу, вони на порядок простіше, а по друге-, дають можливість включити в той же час всі лампи. Електромагнітний баласт в цьому випадку запалює лампи по черзі.
 
Далі ми радимо вам не витрачати фінанси на кольорові люмінесцентні лампи, а скористатися светорассеивающей кольоровою плівкою. Обклеєна подібної плівкою лампа дає можливість значно розширити колірну гамму освітлення, що вельми розширює межі для дизайнерських рішень.
 
Звертаємо вашу особливу увагу на те, що неонові трубки і люмінесцентні лампи при всій власної дизайнерської привабливості мають ряд серйозних практичних недоліків. В першу чергу, ці лампи і трубки містять так собі корисні речовини. Тому варто строго дотримуватись правил використання та утилізації неонових трубок і люмінесцентних ламп. По-друге, неонові трубки працюють від високої напруги, яке містить фрагменти пожежонебезпеки. По-третє, люмінесцентні лампи випромінюють світловий потік, який поширюється дуже нерівномірно по поверхні стелі.
 
Всіх таких недоліків позбавлені світлодіодні світильники. Вони є майже ідеальним варіантом для світлового дизайнера. Світлодіоди розрізняються рівномірним і яскравим світлом, малими розмірами, малим енергоспоживанням і тепловиділенням, підходять під будь-який тип стелі. Єдине, що вас може збентежити, так це порівняно висока ціна світлодіодів. Однак беручи до уваги те, що вони більш ніж в 10 разів довговічніше інших аналогів, то всі негайно стає на свої місця.
 
Зараз світлодіоди можуть бути виготовлені в ролі світильників, світлодіодних стрічок і точкових світильників. При цьому різноманітна і насичена колірна гамма подібної підсвічування що дозволяє зробити дизайнерам найбільш різні образи. При цьому є реальна ймовірність керувати яскравістю і кольором підсвічування за допомогою різних дріммеров і контролерів.
 
Зараз світлодіодні стрічки продаються в котушках по 5 м кожна, при цьому її можливо розрізати по 3 світлодіода (параметри можуть бути різні для різних стрічок). У максимальному ступені припустима довжина світлодіодного підсвічування - 15 м (тобто 3 стрічки). Часто даного вельми вистачає для підсвічування приміщення. Якщо ви встановлюєте підсвічування в більшому кімнаті, то до того ж дотримуйтеся найбільшої довжини 15, в іншому випадку I-е фрагменти підсвічування у вас з великою швидкістю будуть вигоряти через великого струму. У цьому випадку рекомендовано 15-метрові стрічки приєднувати до різних джерел живлення.
 
Світлодіодне підсвічування може виявитися поставлена ​​однією людиною без особливого зусиль. Кріплення її робиться на простий двосторонній скотч на спершу знежирену і зачищену поверхню. Окремі стрічки вже самі містять самоклеющуюся основу. Часто світлодіодна стрічка встановлюється так, щоб її не було видно знизу. Це досягається за рахунок наявності особливого роду карниза на стелі. Виходить так зване щілинне освітлення. Щоб ваша підсвічування при щелевом освітленні вийшла рівномірною, вам варто врахувати відстань від світлодіода до стелі.
 
Вельми популярна світлодіодне підсвічування напівпрозорого натяжної стелі. Вона розташовується за натяжною стелею і здатна перетворити вашу приміщення під щось нереальне.
 
При установці світлодіодних стрічок не можна піддавати їх механічним впливам. При потреби повороту радіус закруглення зобов'язаний бути не менше 20 міліметрів. Світлодіодна стрічка підключається до джерела живлення через контролер суворо полярно, в іншому випадку вона у вас просто згорить.
 
Теж при підборі підсвічування ми рекомендуємо приймати в розрахунок конфігурацію кімнати. До прикладу, у вузькому й довгому кімнаті довга смужка підсвічування зробить ваше кімната візуально ще вже й довше. У цьому випадку варто вибрати округлу підсвічування по периметру приміщення.


Категория: Мои статьи | Добавил: avtor (03.11.2012)
Просмотров: 915 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]