Пятница, 19.04.2024, 08:30

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

Дев'ять правил для оптимізації тегів title

Дев'ять правил для оптимізації тегів title

Враховуючи, що в теорії текст тега title повинен описувати сторінку, пошуковики надають контенту цього тега дуже багато значення в плані SEO - але тільки за умови, що він правильно оформлений, містить релевантний текст і на відведеному для нього обмеженому місці передає, про що сторінка ( заголовок на кшталт «Сторінка 1» не несе в собі багато можливостей для оптимізації).

Цей тег - відмінна можливість представити свою сторінку і людям (через SERP), і пошуковикам (для релевантності за ключовими словами). Ні в якому разі не втрачайте цю можливість!

Поради щодо оптимізації тега title

Перевіряючи код свого сайту, зверніть увагу на тег title. Подивіться, який текст він містить. Ось кілька порад, які допоможуть вам оптимально використовувати цей тег і для людей, і для пошукачів:

1. Використовуйте тільки один такий тег на кожній сторінці, розташуйте його всередині тега head
Я бачив багато сторінок, у яких або зовсім не було тега title, або було кілька тегів title в коді, або цей тег був розташований в теге body, а не head. Все це неправильно, таке використання повністю знецінює тег title.

Щоб ваш код залишався правильним, і ви могли отримати максимум користі від цього ключового елементу HTML, пам'ятайте: на одній сторінці повинен бути один тег title, і використовувати його треба в частині head.

2. Ставте самі використовувані ключові слова за спаданням
В тег title потрібно вставляти найкращі ключевики. Значення використовуваних в цьому місці слів так велика, що пошуковики можуть розглядати перше слово як найважливіше, друге - на другому місці і так далі, в порядку убування. Враховуйте це, коли пишете текст в тег title.

При проведенні аналізу ключових слів (за допомогою, наприклад, Google AdWords), звертайте увагу на пошуковий трафік, яке слово чи фраза приносять в місяць. Використовуйте ці показники трафіку як орієнтир при створенні тексту в title і розташуванні ключових слів в порядку убування.

Разом з тим, не слід просто заповнювати це місце ключевиками. Нікому не захочеться читати список слів. Текст повинен бути написаний природною мовою, для людей, наскільки це можливо (зрештою, саме люди вибирають, куди клікнути в списку видачі!).

3. Назва компанії повинна стояти в кінці
Як вже було сказано, ключові слова повинні розташовуватися за спаданням їх значущості. І якщо тільки назва вашої компанії не є більш популярним словом при пошуку, ніж сама ваша продукція або послуги (а існує не так вже й багато компаній з популярністю як у Amazon.com), не ставте це слово в початок тексту title, краще в кінець.

Для всіх інших сторінок, окрім головної, можна навіть не включати назву компанії в title, якщо на сторінці є більш сильні ключові слова.

4. Не перевищуйте ліміт в 70 знаків, включаючи пробіли
Зазвичай пошуковики не люблять довгих текстів у теге title. Після певної кількості знаків цінність ключових слів падає практично до нуля.

Крім того, опис сторінки в результатах пошуку відображається певної довжини, після якої воно обривається трьома крапками. Щоб залишатися в потрібних межах і оптимально використовувати ключові слова, ваш текст повинен бути не довше 70 символів, включаючи пробіли.

Я з'ясував експериментальним шляхом, що опису сторінок, що містять 70 знаків, виводяться в Google і Bing, але в Yahoo! довжина таких описів не перевищує 65 знаків. Однак, враховуючи темпи змін, цілком можливо, що завтра все вже буде інакше.

5. Уникайте ігнорованих слів
Ігноровані слова - це слова, які не мають цінності або мають дуже малу цінність як ключевіков. У плані граматики кращими ключовими словами є іменники і дієслова, прикметники теж добре працюють, а ось службових частин мови слід по можливості уникати. До них відносяться:

    артиклі (такі як «the», «a» і «an»);
    допоміжні дієслова (такі як «am», «is» і «can»);
    союз (наприклад, «і», «або», «але»);
    частинки (наприклад, «якщо», «то», «так»);
    прийменники (наприклад, «від», «для», «на»);
    займенники (наприклад, «він», «ми», «який», «його»);
    та інші.

Враховуючи обмежений об'єм, виділений тегу title, слід звести до мінімуму використання таких ігнорованих слів.

Але, як сказано вище, текст title ні в якому разі не повинен зводитися до простого перерахування ключевіков. Постарайтеся написати цей текст так, щоб максимально використовувати ключові слова, при цьому зберігши природність. Пам'ятайте, посилання самі на себе не клацають.

6. Відобразіть найважливіші ключові слова, використані на сторінці
Щоб оптимально розпорядитися перевагами, які пропонують вам ключові слова в теге title, слід використовувати найважливіші слова з тексту на сторінці.

Це покаже пошукачам, що ключові слова були вибрані для тега title не просто так, а тому що вони найкраще відображають загальний зміст сторінки.

7. Різні сторінки - різний опис
На хорошому сайті не буває декількох сторінок, присвячених одній і тій же темі (дублюючий контент?). Так що не варто повторювати текст для тега title на різних сторінках. Кожна сторінка повинна мати унікальне опис, що відображає ключові слова, використані на цій сторінці.

8. Уникайте дублювання елементів тексту всередині тега h1
Як і з тегом title, вміст тега h1 також представляє собою опис основної теми сторінки. Однак у той час як контент тега title зазвичай буває видно тільки у видачі розвідувачів і на ярлику в браузері (будемо вважати, що ми вже все користуємося сучасними браузерами), текст тега h1 відповідає псевдонімом заголовку сторінки.

Так його роль розглядають пошуковики. Тому вміст тега h1 також має бути релевантним сторінці. Але не варто просто копіювати в h1 те, що ви написали в title, так ви упустите гарну можливість використовувати інші ключові слова. Я не говорю, що ці тексти повинні бути абсолютно різними, але й не повністю однаковими теж.

9. Не перестарайтеся з ключовими словами
Використовувати одне і те ж слово сім разів в теге title - далеко не найкраща ідея. Пошуковики, зрозуміло, побачать в цьому злий умисел. Їх алгоритми влаштовані трохи складніше, ніж «якщо використовувати ключове слово один раз добре, то використовувати його сім разів - в сім разів краще». Я б міг присвятити цілу колонку розмови про спам на сторінках (і, можливо, я так і зроблю найближчим часом).

Достатньо буде сказати, що така спроба обдурити систему була б дуже дурною, а може і небезпечною. Якщо пошуковик виявить перевантажений ключевиками тег title, він подумає: «А чи немає і іншого спаму в коді сторінки?» І, можливо, помітить сторінку як потенційний спам, щоб потім провести більш детальну перевірку. А якщо виявляться й інші проблеми в коді, штрафних санкцій не уникнути.

Як мінімум, подумайте ось про що: якщо ви перевантажуєте тег title ключовими словами, ви таким чином втрачаєте можливість просування інших слів на сторінці!

Отже, розкажіть пошуковикам, про що ваша сторінка. Допоможіть їм зрозуміти тему, використовуйте продумані, сильні ключові слова і фрази, різні на різних сторінках, розташовані з урахуванням їх популярності, обмежені по довжині, що відображають текст сторінки. Це дуже просто!
Категория: Мои статьи | Добавил: ohranatruda (21.03.2012)
Просмотров: 868 | Теги: seo | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]