Пятница, 29.03.2024, 04:16

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

10 можливостей вижити в авіакатастрофі

10 можливостей вижити в авіакатастрофі

Літак не дарма відноситься до найбезпечніших видів транспорту в світі. За статистикою, загинути в авіакатастрофі шансів менше, ніж на звичайному ескалаторі в метро. Але якщо в автомобільній аварії, наприклад, людина цілком може вижити, то авіакатастрофа практично завжди забирає життя всіх пасажирів.
І, тим не менш, з цієї сумної статистики, є свої винятки. Не рідкісні випадки, коли люди виживали в найстрашніших і неприємних ситуаціях такого роду. Добре відомий, наприклад, випадок чеської стюардеси Весни Вулович: дівчина вижила в катастрофі лайнера тільки тому, що не втратила голови і досконально слідувала правилами безпеки. Ми навчимо, що потрібно робити, щоб ваші шанси на виживання в авіакатастрофі підвищилися до максимуму.

Вибір літака

Розмір має значення - принаймні, в цьому випадку. Дослідження, проведені фахівцями цивільної авіації США, показали, що великі літаки при зіткненні поглинають більшу кількість кінетичної енергії. Відповідно, підвищуються шанси кожного пасажира отримати менше травм.

Вибір місця

Вгадати, якою частиною літак вдариться об землю при краху, неможливо. Однак, місця, розташовані в межах п'яти рядів від аварійних дверей - найбезпечніші. Вибирайте крісло біля проходу, це також підвищить ваші шанси.

Вибір одягу

Непряме, але досить важливе правило для всіх, хто боїться літати. Вибирайте одяг з розумом: довгі рукави і джинси врятують вас від деяких травм. Літаки повні палива, яке цілком може спалахнути при краху, тому уникайте одягу з легкозаймистих матеріалів, нейлону і синтетики. На ноги надіньте кросівки.

Правила безпеки

Не варто ігнорувати правила безпеки, про які розповідає вам стюард. По-перше, вони інформують вас про точне розташування аварійних виходів. А по-друге, ви зможете скласти хоча б приблизний план порятунку, грунтуючись на цих даних.

Небезпечний момент

Статистика стверджує, що більша частина аварій відбувається або в перші три хвилини після зльоту, або за вісім хвилин до посадки. Постарайтеся не спати і не пити алкоголь в цей час, щоб координація рухів і концентрація уваги залишалася на висоті.

Не піддавайтеся паніці

Найгірше, що ви можете зробити при авіакатастрофі - запанікувати. Зрозуміло, що спокійним в такій ситуації може залишитися далеко не кожен. Постарайтеся взяти себе в руки, адже від цього залежить ваше життя. Не сподівайтеся на інших людей: вони в тій же самій ситуації, відчувають ті ж самі емоції. Немає зв'язку з пілотом і стюардами? Нічого страшного. Якщо літак вже на землі (або на воді), відстібати ремінь і якнайшвидше пробирайтеся до виходу.

Не чекайте допомоги

Навряд чи хтось буде звертати увагу на інших пасажирів. Взаємодопомога - добра справа, але тільки не в тому випадку, коли на кону стоїть власне життя. Не чекайте вказівок і постарайтеся не звертати увагу на те, що відбувається навколо. Концентрація на собі і чітке розуміння дій в рази підвищує можливість вибратися з потерпілого крах повітряного судна.

Багаж

Про власні речі думати треба тільки тоді, коли ви описуєте їх страхової компанії. Навіть якщо вам здається, що часу достатньо, щоб прихопити улюблений ноутбук - не варто. Ризик дуже великий для подібних ставок. До того ж, найменша сумка може стати непереборною перешкодою на шляху до виходу.

Поза і ремінь безпеки

Не треба презирливо ставитися до вимоги стюарда пристебнутися ременями. Вони і справді можуть врятувати ваше життя. При зіткненні ви не вилетите з крісла, а значить - збережіть кінцівки цілими і неушкодженими. Не бійтеся того, що ремені заклинять: вони спеціально розроблені так, щоб цього не сталося. Перед самою катастрофою постарайтеся прийняти правильну позу. Притисніться всім тілом до спинки стоїть попереду сидіння. Якщо його немає, нагніться і обхопіть руками коліна.

Біжіть

Як ми вже говорили вище, літаки перевозять величезну кількість палива. Шансів, що станеться вибух або займання - дуже багато. Тому, як тільки виберіться з літака, не зупиняйтеся перевести дух. Біжіть якнайшвидше: статистика говорить, що до моменту вибуху проходить всього близько півтора хвилин.

Категория: Мои статьи | Добавил: (03.04.2015) | Автор: koster's cash loans lake mead E
Просмотров: 753 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]