Четверг, 18.04.2024, 09:30

directory.ucoz.ua



Меню сайта
Категории
Наша кнопка



Друзья сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
SMS по Украине
 


Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи [ Добавить статью ]

Аналіз сайту. Як правильно аналізувати чужі сайти при створенні свого
Перш ніж створювати свій сайт у Вас повинен бути якийсь певний план роботи, перше це тематика з якою ви будете працювати, друге це природно аналіз конкурентів по вашій тематиці, вибір більш актуальних запитів для сайту, адже правильно підібрані запити це запорука успіху.

Перед кожним починаючим вебмайстром незмінно стоїть завдання розкручування сайту, тобто отримання на нього відвідувачів, причому в кількості ніж більшому, тим краще. Багато новачків приступають до здійснення цього завдання в корені правильно - вони починають вивчати всякі матеріали, присвячені розкрутці нових сайтів, студіюють статті по темі, записуються на всякі курси, найбільш «просунуті» намагаються аналізувати найбільш успішні сайти. З одного боку все це виглядає правильно, але тільки лише виглядає, і тільки лише з боку.


Насправді в цій справі (вибачте за каламбур) не так все просто. Наприклад, всі «просунуті» новачки повторюють одну і ту ж помилку. Вони прекрасно знають, що треба аналізувати чужі сайти, але тільки абсолютно не знають - які саме. Питається - що толку аналізувати успішний сайт, якщо всі основні його гідності (тобто методи просування) приховані так глибоко, що часто до них не дістатися і професіоналам, а що вже казати про новачків? Наприклад, знайшовши небудь сайт з топа Гугла по якомусь «смачному» запитом, наприклад «Аналіз сайту» новачок може побачити тільки вершину айсберга, прийняти її за чисту монету і почати цю монету дуже довго аналізувати. Вірніше, намагатися аналізувати. Природно, всі ці аналізи ні до чого в більшості випадків не приводять, так як від дослідника приховані багато інших, тобто основні аспекти успіху розглянутого сайту. Наприклад, кількість посилань, що ведуть на цей сайт, і їх якість.

Не секрет, що пошукова система Гугл, на відміну від Яндекса, не дає абсолютно ніякого пріоритету сайтам з унікальним контентом, якщо на ці сайти не варто достатню безліч посилань з інших сайтів. Відсутність «цитування» ця пошукова система прирівнює практично до самого тяжкого гріха. Єдино на що ще звертає Гугл увагу, так це на час, проведений відвідувачем на сайті, гугл, знову-таки, якщо сайт не просунеться в топи видачі, то ніяких відвідувачів не буде, а в топи видачі можна пробитися лише в тому випадку, якщо сайт буде «цитуватися» з достатньою силою. Парадокс, але Гугл може враховувати посилання з давно закинутих, заспамленних і нікуди не придатних ресурсів, якщо їх дуже багато (наприклад форуми, гостьові книги, блоги та інше подібне), але він ніколи не просуне досить добре сайт, який має всього кілька посилань, хоча вони й стоять з дуже хороших ресурсів. Парадокс? Ніякого парадоксу. Гугл, незважаючи сну всю свою міць - недосконалий. У нього не вистачає ресурсів для того, щоб відрізнити заспамліваемие зі швидкістю світла гостьові книги від по-справжньому хороших сайтів.

Мораль вищевикладеного яка? Ні один новачок, не володіє достатнім досвідом, не зможе проаналізувати хороший сайт, взятий з топів Гугла саме з тієї причини, тому що він ні за що не повірить, що сайт цей виліз на свої хороші місця не за якісь там заслуги в справі унікальності контенту, а тільки лише завдяки величезній кількості різнокаліберних посилань, але можна звичайно зробити аналіз посилань сайту, за допомогою спеціальних сервісів. Ну, припустимо, що хтось повірить. Але звідки новачкові взяти безліч посилань? Добре, якщо у нього є кошти, і він зможе організувати на свій новий сайт хорошу посилальну масу, може оплатити послуги фахівця, який зможе йому підказати, як це зробити, але мова-то йде не про фінансово заможних новачків. Навіщо тоді вдаватися до порад фахівців, коли можна просто замовити у цих же фахівців просування сайту, і справа з кінцем ...

Але мова знову-таки не про це. А мова про те, що для того, щоб успішно вивчати успішні сайти (знову вибачте за каламбур), треба брати для аналіз конкурентів сайту не з топів за конкурентними запитами, а сайти, з не конкурентних топів. Такі сайти, як правило, не маючи скільки-небудь значних конкурентів, не використовують ніяких прихованих від сторонніх методів розкрутки та просування, і тому новачкові зрозуміти тут багато чого буде дуже легко. З іншого боку, якщо сайт пробився в топ видачі (хоч і по «мелкочастотним» запитам), це вже говорить багато про що. У першу чергу це говорить про те, що у сайту правильна структура, він просувається по «правильним» ключевикам, і на ньому розташований досить хороший контент. В іншому випадку цей сайт так і залишився б на «задвірках» видачі, і про нього так ніхто б і не дізнався. Якщо ви взялися за справу серйозно, то повинні перегорнути весь сайт і зібрати з нього найбільш часто повторювані ключові фрази. Після цього пошукайте сайт у видачі за цими фразами, чим більше сторінок ви знайдете, тим краще. Від цього вже можна танцювати і далі.

В принципі, для того, щоб просто знайти ті сторінки, які знаходяться у видачі, мудрувати особливо не потрібно. Досить зайти на сайт site-auditor.ru, скачати звідти аналізатор і подивитися на загальну картину очима цього сервісу.



Єдине, чого не зможе цей сервіс для вас зробити - це показати, за якими саме ключовим фразам знаходяться сторінки сайту у видачі. Однак якщо на сайті стоїть лічильник Liveinternet.ru, то швидше за все ви зможете зайти в статистику розглянутого сайту без пароля. Якщо ж пароль стоїть, то тоді залишається один вихід - перевіряти сторінки сайту на «ключевики» в ручному режимі. Однак це не так вже й погано. Ви хочете стати професіоналом? Тоді вам не слід боятися ручної роботи і жалкувати про втрачений час. Час, витрачений на правильний аналіз добре «сидить» у видачі чужого сайту, ніколи не витрачається даремно.

Що ще можна дізнатися про сайт, який ви взялися аналізувати? Для початку необхідно перевірити, як у нього йдуть справи з мета тегами TITLE і DESCRIPTION і взяти те, що ви там побачите, за приклад. Потім, за допомогою аналізатора сайтів, наприклад seotxt.com, перевірити щільність фраз, що зустрічаються на сайті. Краще всього брати фрази довжиною два, а потім три слова. Природно, мається на увазі, що ви шукаєте сайти за подібною з вашим сайтам тематики. В цьому випадку має сенс зібрати всі знайдені аналізатором фрази в окремий файл, і використовувати їх при створенні свого власного сайту. Можна також зібрати такі ж фрази з інших сайтів, знайдених вами в видачі Гугла по цікавить вас темі. Таким чином, ви отримаєте, то, з чого саме варто починати створення сайту.

Тепер про розкручування створеного сайту. Для початку потрібно зрозуміти - що таке розкручування сайту? Розкрутка - це зовсім не просування сайту у видачі пошукових систем, а загальна назва процесу рекламування сайту, де б то не було. Ось, приміром, пошукайте на головній сторінці аналізованого вами сайту кнопки каталогів, в яких він зареєстрований, і свій сайт зареєструйте там же. Навряд чи це дасть вам якийсь істотний бонус в очах пошукових систем, але тим самим ви зробите найперший крок в розкручуванні свого сайту. Саме з каталогів піде найперший трафік на ваш сайт, а от щоб почати просуватися в пошукових системах, потрібно поставити посилання на свій сайт з ресурсів зовсім іншого роду. Перш за все, це форуми, блоги та гостьові книги. Але нам не потрібні перші-ліпші ресурси, багато з яких будуть поганої якості. Нам, наприклад, потрібні саме ті, з яких стоять посилання з аналізованих нами сайтів.

Пройшли ті часи, коли пошукові системи показували джерела посилань, які ведуть на сайти, що знаходяться у їх видачі. Тепер ця інформація приховується за сімома печатками. Але ми можемо піти іншим шляхом, хоч за часом і зусиллям більш витратним, але тим не менш єдино вірним. Беремо домен аналізованого нами сайту і вставляємо його в пошуковий рядок Гугла. І тут же Гугл видає нам усі ресурси, на яких «засвітилися» посилання на цей домен. Правда, ці посилання, швидше за все, будуть стояти на гостьових книгах, дошках оголошень, блогах - де вони зазвичай розставляються у вигляді «голої посилання» (тобто посилання безанкорной), але і цього нам вистачить з головою. Реєструємо свій сайт на всіх цих ресурсах.

Отже, ми розглянули тільки головні шляхи, по яких можна проводити аналіз сайтів з метою зробити свій не гірше. Але існує ще безліч другорядних, які також не завадило б застосувати, і ви ці способи все знайдете самостійно, якщо тільки ви і насправді хочете стати професіоналом.

Категория: Мои статьи | Добавил: avtor (19.06.2012)
Просмотров: 1837 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]